| corinutzamicutza a întrebat:

AM nevoie de ajutor urgent. Ce fel de bluthoot imi trebuie ca sa trimit poze si melodii din pc in tel. si cum se instaleaza. primul raspuns funda. urgent

2 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Pai pe pc nu prea merge desi e un program pe care il poti descarca de pe net, SE NUMESTE 'Bluetooth". merge daca ai laptop. laptop`urile au pe taste un buton Bluetooth care e facut pentru asa ceva. vezi si tu daca are cineva laptop, trimite`i`le lui pe mess si el ti le trimite pe tel. dar nu ai card la telefon? le descarci mai usor cu un adapter pentru cardwinking

| giirkssss a răspuns:

Trimite`i`le cuiva care are laptop pe mess si el ti le trimite de pe laptop pe tel prin Bluetooth