| riseagainst a întrebat:

Am o chitara clasica veche insa nu are cheite. As vrea sa stiu unde as putea sa gasesc astfel de cheite si daca acestea sunt pe marimi.

2 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

Ai incercat la un magazin de muzica? daca nu au acolo iti vor spune ei de unde altundeva le poti lua. si nu, ele nu sunt pe marimi (doar corzile, in functie de grosime)

| riseagainst explică:

Din pacate cei care lucreaza la magazinul de muzica din orasul meu nu se prea pricep. Am incercat dar nu mi.au dat nici un sfat folositor.