| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu boxele. chiar daca nu ascult muzica la ele si ele sunt date la maxim se aude asa un sunet tiuit e enervant. ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cred că se numeşte microfonie ce ai păţit. Într-un fel sau altul îţi rămâne cuplat microfonul.

| melaniame a răspuns (pentru Arthur):

Hmm. am scos microfonul si tot asa face. pr si simplu am boxele aprinse si se aude un sunet un gajait asa. nu stiu cum sa-i dau de cap

| melaniame a răspuns (pentru melaniame):

Chiar si cand misc de rotita de la mouse se aude in boxe ceva straight face

| melaniame a răspuns (pentru melaniame):

Am rezolvat big grin