| PatriciaAD a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva melodii mai ritmate si bune pentru dans. Preferabil sa fie o melodie normala care poate fi data si la radio, nu vreun remix. Daca folosesc vreo melodie dau funda!

Răspuns Câştigător
| mayaxhh a răspuns:

Shaun Frank - No Future feat. DYSON (Lyric Video)
Steve Aoki & Louis Tomlinson - Just Hold On (Official Video)
Jason Derulo - Swalla (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign) (Official Music Video)
Mezdeke - Shik Shak Shok
Hussain Al Jassmi - حسين الجسمي - بشرة خير (فيديو كليب)Boshret Kheir | 2014

Sigur nu au fost puse la radio mai ales ultima, dar sti cum se zice, gestul conteaza!

1 răspuns: