| elly_6931 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cine stie de unde as mai putea gasi si eu cartea celor de la 3SE (3 Sud Est) lansata in anul 2000? Sau daca o are cineva si vrea sa o vanda...sunt interesata.Va rog ajutati-ma! Am fost o mare fana si sunt in continuare

3 răspunsuri:
| Vyio a răspuns:

Nu mai gasesti cartea pe piata, doar sa-si faca cineva mila s-o dea din cei ce o au.
Eu o am din liceu, de la o colega de clasa, dar n-as fi dispusa sa renunt la ea, pentru am fost si inca sunt fana.

| iuliana21 a răspuns:

A cumparato verisoara mea...ma interesez sa vad daca o mai are..cand aflu ceva iti dau mesaj pe prv
o zi faina

| iuliana21 a răspuns:

A cumparato verisoara mea...ma interesez sa vad daca o mai are..cand aflu ceva iti dau mesaj pe prv
o zi faina