| 1112 a întrebat:

:]. am si eu o problema.straight face. am primit de curand un telefon sansung gt-3300k si atunci cand ma suna cineva se aude asa incet si dupaceea isi da drumul mai tare. tot am incercat sa il fac sa sune calomea da nu am reusit. se poate schimba chestia asta sau asa e telefonul?
:* multzu. funda:].

2 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Cred ca asa se aude la toate telefoanele, ma refer la modelele noi, nu caramizile alea vechi.

| Rucutucu a răspuns:

Si eu am telefon ca al tau si la fel mi se intampla si mie.dar putin, adica primele 2 sau 3 secunde din sonerie se aude incet, iar dupa se aude bine. Cred ca asa e telefonul.