| TotiPentruMine99 a întrebat:

Am un telefon LG touch screen si am si cablu de date la el. Nu stiu cum sa-l folosesc. Stiu unde trebuie bacat in unitate si un fir in telefon. Dar nu stiu unde sa dau ca sa-mi descarc muzica si poze in telefon! Va rog mult ajutati-ma! Explicati-mi sau trimiteti-mi un site! FUNDA FUNDA FUNDA!

1 răspuns:
| VintageRed a răspuns:

Pai după ce ai conectat (adica un fir in unitate si unul in telefon ), intri in my computer si vezi ca pe acolo pe undeva o sa scrie portable device si numele telefonului tau. dai click acolo si intri in muzica si pui muzica, intri in poze, le inserezi, dai copy si le copii in calculatorwinking. daca vrei sa pui poze in el intri unde ai tu poze prin calculator, le dai copy, dupa aia paste acolo in folderul cu poze al telefeonului