| pisicutameadeyu a întrebat:

As vrea sa ma fac cantareata, am voce stiu sa cant dar as vrea mai multe detalii ce trebuie sa fac ca sa pot deveni cantareata. Imi doresc foarte muult! Ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Daca nu te **** cu 2, 3 in tara asta nici dracu' nu te baga in seama(asta dacva n-ai demnitate).
Daca ai asa ceva muncesti pana nu mai ai piele pe coate si genunchi pentru a-ti implinii visu'
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| RaluuRaluu a răspuns:

Mai intai fa niste cursuri de canto dupa incearca sa te lansezi undeva. Participa la concursuri. Vorbeste cu o casa de discuri. Si pe Youtube poti sa-ti incarci filmulete cu vocea ta. Tu Cum crezi ca a devenit Justin Bieber Celebru? Pe Youtube. kiss sper sa te ajuttt

| Merx a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fii la un liceu de muzica, sa iei lectii de canto, sa participi la niste concursuri...restul va veni de la sine. Bafta!