| pisicutamica a întrebat:

As vrea sa ma fac cantareata, am voce dar vreau sa stiu mai multe detalii, de ex. daca trebuie sa iau ore de canto etc. Va rog ajutati-ma! Asta e visul meu de cand eram mica acum am 14 ani!

Răspuns Câştigător
| anncky a răspuns:

Ca sa te perfectionezi te-ar ajuta mult ore de canto;) astfel vei putea merge la concursuri si sa castigi premii sau ai putea sa cauti anunturi pe internet (exemplu : http://www.anunturi-gratis.ro/anunt-50385-impresariez-caut-talente.html )

2 răspunsuri:
| miiky973 a răspuns:

Pai ar trebui sa te inregistrezi si sa te pui pe youtube->asa te-ar vedea si asculta mai multi oameni...si apoi cu cariera mai vezi tu big grinfunda?big grin

| Ionikka a răspuns:

Ar trebui sa te duci undeva la un muzician si ar trebui sa iti spuna el ce trebuie sa faci