| laura_2183 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cum as putea sa imi iubesc viata. imi doresc sa devin cantareata nu faimoasa dar sa am sansa sa cant o singura data pentru ca viata este scurta si foarte dura dar trebuie traita asa cum este. eu sunt fecioara si daca va uitati la zodi fecioara vetivedea mai multe ce spune. dar un lucru este ca sunt cele mai triste persoane si nu vor avea un vitor prea frumos. as vrea sa lupt ca sa imi placa viata dar nu stiu cum. sper sa ma ajutati. (poate vom fi prieteni)

2 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Pai iubitul vietii ar trebui sa fie ceva naturalbig grin. In primul rand cel mai mult conteaza sa faci ceea e iti place in viata, chiar daca parintii te imping de la spate safaci altceva. In al doilea rand trebuie a inveti ca pana si in cel mai rau lucru exista o parte frumoasa si ca in viata nu poti sa le ai pe toate, dar poti fi fericita daca faci alegerile corecte si iti urmezi inima (stiu ca suna prea poetic si melancolic, ar asta e adevarul).
Zodia nu conteaza de loc; nu zodia ia deciziile in locul tau;
Da-mi un mesaj daca simti nevoia sa vorbesti cu cinevabig grin

| kissomanu a răspuns:

Nu cred ca noi suntem in masura de a te sfatui cum ar trebui sa-ti iubesti viata.Pur si simplu trebuie sa faci ceea ce vrei in viata.iar daca vei face acest lucru, o vei iubi, fiindca faci ceea ce-ti place.
Te sfatui sa nu te conduci prea mult dupa zodii sau de-astea, caci nu are niciun rost.
Iti doresc mult succes si sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti in viata.