| iuliasistrify a întrebat:

as vrea si eu sa ma interesez care ar vrea sa fie cantareti. adica imi trebuie o fata la voce 2 la kitara, eu voi canta la kitara bass sau kitara si mai am nevoie de 2 fete. care sa cante la clapa si la tobe si as vrea sa ne punem fiecare un alt nume nu cel real? Rog Seriozitate

1 răspuns:
| Mary Marry a răspuns:

Pai depinde de unde esti.Eu sunt la liceu de muzica Dinu Lipatti din Bucuresti si sunt pianista.Deasemea nu sa ma laud dar pot sa zic ca am o voce destul de buna.Chiar stiu sa cant.Mai toata lumea zice ca am voce.Acum o fi si diferenta de varsta ca eu am 12 tu cien stie cat oi avea.Si eu vreau sa devin o vedeta si o cantareata faimoasa dar cu vocea nu pianista. Iar de nume eu oricum vroiam sa imi pun altul.Acum o sa radeti de mine dar eu m-am gandit la numele de scena Silver. Mi-am facut si autograf cu Silver.Sau mai suna tare si Tigger. Da parca Silver e mai tare.