| NicolLightwood a întrebat:

Ascultati K-Pop? Daca da, ce artisti?

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Ascult K-Pop de prin 2013. G-Dragon m-a "initiat" cu piesa Coup d'Etat.
Ascult aproape orice. 2NE1, BTS, Big Bang, EXO, MAMAMOO, Twice, GOT7, CL, Yezi, Fiestar, Zico.

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

BTS, 17, Monsta X, Got7 BigBang, iKON, Infinite, Shinee, Exo, Suju, Block B, Teen Top, Beast, Akmu xD
Si daca prin artisti te-ai referit doar la cei cu o cariera solo: K Will, GD, Taeyang, Sunggyu, Taemin, Park Jimin (jyp), Taeyeon, Lee Hi, TOP si altii, cred.
Tu? :')

| deeeaqq a răspuns:

Nu ascult.
Vrei să nu mai dorm noaptea?

| Kanpeki a răspuns (pentru deeeaqq):

Really?
Daca nu ai ascultat niciodata, de ce incepi sa judeci degeaba?

| deeeaqq a răspuns (pentru Kanpeki):

Am ascultat de curiozitate, scuze.
Mie una nu-mi place, nu văd unde am judecat. Că am zis că nu mai pot dormi noaptea? Scuze dacă te-ai simţit ofensat, baby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult SHINee,apoi Super Junior, Exo, Nu'est, Girls Generation...

Artisti individuali mai mult :Lee Taemin, Kim Jonghyun from SHINee-sunt mai populari happy
apoi Hyorin from Sistar -piesa I choose to love you si altii...

| AgustD a răspuns:

Da ascult. BTS şi EXO :-)