| helooooo a întrebat:

Buna,ati putea sa imi spuneti cum il chema pe facebook pe Laurentiu de la trupa Body&Soul? A publicat intr-un ziar ca vrea sa o ajute pe Camelia din Iasi de la "Romanii au talent"..eu,cunoscand-o pe Camelia as putea sa ii trimit un mesaj cu nr ei de tel prin care sa o contacteze.Multumesc

Răspuns Câştigător
| M4riusT a răspuns:

Eu am gasit un cont http://www.facebook.com/BodyandSoulRomania?fref=ts sper sa fie facut de ei. Incearca pe asta daca te mai intereseaza. Scuze de intarziere.

2 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Eu zic sa le dai un mesaj pe facebook pe pagina trupei sa intrebi de Laurentiu.

| helooooo explică (pentru M4riusT):

As fi facut asta din prima, dar nu au cont pe facebook.sau poate nu gasesc eu.