| eusuntcipi a întrebat:

Stie cineva cum trimit mesaj la Românii au talent, sa îmi apara mesajul pe ecran? Va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| VSC10 a răspuns:

Daca vrei sa iti apara postarea pe ecran trebuie sa postezi ceva pe Facebook sau twitter cu #RomaniAuTalent, iar daca este inspirat si dragut ei aleg daca il arata sau nu pe ecran.

| eusuntcipi explică (pentru VSC10):

Pe Facebook, adică pe pagina lor sau unde?

| Adry05 a răspuns (pentru VSC10):

Inspirat pe naiba. Cand m-am mai uitat era ceva sec gen "Bravo x" "super numar y". Nu stiu dupa ce criterii aleg.
Si nu e fake nimic, o cunosc pe o tipa al carui mesaj a aparut.

| VSC10 a răspuns (pentru Adry05):

Nu stiu dupa ce criterii il aleg, ideea e ca ei decid ce apare.

| VSC10 a răspuns (pentru eusuntcipi):

Nu cred ca trebuie postat neaparat pe pagina lor, ce doar sa folosesti acel hashtag. Mersi pentru Funda! happy

7 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Spune-mi te rog ca-i o gluma. laughing
Ai dat funda aluia care te-a facut sa crezi c-o sa funcționeze.Cosmin o merita dar csf cu idioti ca tine...Visează in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| CosminGFX5 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa le dai mesaj pe pagina de Facebook twitter etc. (Nu sunt foarte sigur) Imi cer scuze daca nu te-am putut ajuta