| SophieAnne a întrebat:

Caut o melodie. am auzit-o in masina cuivalaughing Tot ce stiu e ca este si Selena Gomez in ea. E un refren mai rapid in care zice ceva lucruri care nu se inteleg din auzite. E o piesa de vara.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cumva asta?
Kygo, Selena Gomez - It Ain't Me (with Selena Gomez) (Audio)
https://www.youtube.com/watch?v=D5drYkLiLI8

| SophieAnne explică (pentru Intruder19):

Nu, tocmai acum o ascultam astalaughing Era si mai rapida. Si tot asa se auzeau sunetele la refren, de neinteles. Si era o voce mai subtire

| SophieAnne explică (pentru Intruder19):

Nu, era si mai rapida. Si cu o voce mai subtire la refren. Dar tot asa de neinteles erau versurile

| Anamaria9834783 a răspuns:

Kygo, Selena Gomez - It Ain't Me