| stareu a întrebat:

Caut un program de compus melodii in sensul ca eu am versurile si caut o melodie sa fie pe fundal ma puteti ajuta cu cateva exemple care sa nu ne cesite descarcare?

P.S: as vrea sa ma lansez pe piata muzicala daca puteti sa-mi dati cateva sfaturi, va rog!

ACORD FUNDITA!
multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexandra000000 a răspuns:

Buna! ..cu asa ceva nu te-as putea ajuta dar daca ai avea nevoie de o voce :hei sunt aici: sunt specializata cu cantatul daca ai nevoie lasa-mi idul tau si vb

| stareu explică (pentru alexandra000000):

Buna, merci de ajutor dar cu vocea ma descurc foarte bine de aceea caut pe cineva care sa compuna melodii ca sa ma pot lansa pe piata muzicala, dar oricum merci de ajutor.