| giirkssss a întrebat:

Ce muzica ascultati? Dau fundita pentru cel care raspunde cu niste genuri de muzica care imi plac si miewinking

Răspuns Câştigător
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Deci tu asculti manele si house.hee hee

5 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Salut!
Pai hip-hop (Carbon,Parazitii,Spike,Omu' Gnom,Veritasaga,Nessi,Eminem,Lil Wayne,Cheloo etc),, rock (Disturbed,Cargo,Metallica,Skillet,Seether,Three Days Grace etc), dance (Bruno Mars,Simplu,Radio Killer etc), dubstep (UKF,Mt Eden, Borgore), folk (Nicu Alifantis, Margineanu).

| giirkssss explică:

@Laura. nu, nu ai ghicit
deci uite un indiciu eu nu ascult rockwinking
si daca va uitati putin la mine pe profil. la raspunsurile mele poate ghiciti :*

| Laura a răspuns:

Rock (mai mult metal), folk, puțin jazz, clasică, pop gen Frank Sinatra, și puțin hip-hop. N-am ghicit, nu? laughing

| bigsy a răspuns:

Rap,Hip-Hop,Dance,House,straina. nu stiu`. mai multe` da` mi`i lene.

| 바보규 a răspuns:

Buna!^^
Aici K-Pop, mult de tot happy