| naviDIabLO a întrebat:

Ce genuri de muzica ascultati?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pop, Dance, House, Rock, Urban, Hip-Hop, Pop-rock.

| madalicious a răspuns:

Ascult aproape toate genurile uneori si populara.

dar in ultimul timp(nu prea am timp)m`am dat pe rap laughing

| Ana a răspuns:

House si manele
big grin
sunt sigura ca o sa primesc o gramada d stupid, asa ca... va ast la vot big grin

| Bishop a răspuns:

House, rock, punk-rock, hip-hop, r&b, pop-rock, dance si pop

| deejayra a răspuns:

1.Trance
2.House
3.Latin house(oooo yeah)
4. Techno

| Gregory a răspuns:

Salutare! Ascult muzica religioasa (in special bizantina); clasica, dance, electronica, latino, meditativa, pop, r&b, salsa, soul, etc.

| M.madallina a răspuns:

Toate genurile in afara de manele si muzica populara.

| miha_3376 a răspuns:

House comercialhappy

| panterutza a răspuns:

Reggae ca ma linisteste... techno sa ma trezeasca dupa ce ask reggae.laughinglaughing...si rap pentru ca...thinking imi placelaughinglaughing

| viorel13 a răspuns:

De toate in afara de manele.