| Anonima1122 a întrebat:

Ce gen/genuri de muzică ascultați?

9 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Predominant rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock, Folk si cam orice e muzica buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica clasica in mare parte. Si niste pop si rock pe langa, sa mai condimentez din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce suna bine, atata timp cat o piesa suna bine, nu imi pasa ce gen e.

| nda a răspuns:

Zi-mi tu ce gen de muzica ascult.
Astea sunt cateva melodii din pc
http://oi63.tinypic.com/wjtbmq.jpg

| xRaduC a răspuns:

Mai mult electronica, din care ascult in prezent Hardcore, Hardstyle si Techno. Sunt si melodii Rock dragute, imi place si Pop si poate si multe alte genuri pe care inca nu le-am descoperit inca. N-am nimic cu niciun gen, toate sunt ok in felul lor. big grin