| crooxel a întrebat:

ce parere aveti despre black veil brides si bullet for my valentine? canta rock satanic?

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Bullet for my valentine nu e formatie satanista,cel putin nu cred,i mean, nu stiu, cand ascult melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=9sTQ0QdkN3Q
nu imi vine sa zic ca e satanista, sincer.Adica o melodie satanista are si un videoclip satanist, mi se pare logic.Acest video crezi ca e satanist?
Despre cealalta formatie nu stiu sa iti raspund.

| Wolfsz a răspuns:

Ce vezi tu satanic in versurile alea?

| Ana9317 a răspuns:

Nici bvb nu canta rock satanist. andy six (vocalistul) este ateu dar atat (ii adorhappy ). Ei sunt mai mult post-hardcore, metalcore, gothic rock sau glam metal. sper ca ti-am fost de folos happy

| AngelaZero a răspuns:

Canta SCREAMO. sa nu mai aud ca orice are chitari electrice si tipete e "rock satanic". pixelava-as monitoarele, dar stiu ca traim in Romania si nu ma mira straight face scuze, chiar NU ma puteam abtine

| crooxel explică:

Ms la totihappy

| oneDisturbed a răspuns:

Nu.
Uite aici rock satanic (de fapt e funeral doom metal): http://www.youtube.com/watch?v=ceCDSjU86eg&feature=related. Nu ca as asculta asa ceva...