| julie205 a întrebat:

Ce parere aveti despre Black Veil Brides, Bullet for my valentine si Asking Alexandria? P.S : NU ascult numai trupele astea.

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nononono. Am ascultat doar de curiozitate şi mi-a ajuns.

| kRedhead a răspuns:

Black Veil Brides e cea mai proasta trupa de screamo ascultata vreodata. Nici nu ii pot numi trupa, e o adunatura de emolai drogati care urla pe scena. Toate melodiile lor au acelasi sound si sunt praf. Nu-mi plac deloc.
Bullet For My Valentine e una din trupele mele favorite. E o diferenta mare intre BvB si BFMV, sincer. Incepand de la sound pana la voce. Toate melodiile lor ma fascineaza si ma calmeaza, dandu-mi o stare de bine. E una dintre cele mai bune trupe de screamo, sincer. laughing
Asking Alexandria imi place aproape la fel de mult cu BFMV, dar comparandu-le aleg BFMV pentru ca ii ascult de...8 ani, iar pe Asking Alexandria doar de 4. Oricum sunt super ok si imi plac. Dar acum ca sa generalizez, nu ascult doar screamo, ascult orice fel de rock, nu ma pot multumi doar cu genul asta...

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Singura scuză valabilă cu care ar putea veni cineva care ascultă trupele astea este că are maxim 13 ani și un iq limitat la 2 cifre.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Bullet for my valentine a fost trupa mea preferata cand aveam 13-14 ani.
Asking Alexandria am ascultat, dar foarte putin, stiu cateva melodii.
Black Veil Brides n-am ascultat niciodata, decat asa pe la diferite persoane cu care am stat de vorba.

| Sociopat a răspuns:

Da...Orice proaspat adolescent care trece prin faza de "rebel" trebuie sa asculte una din trupele astea. Fanii astora au muci la nas.

| Deaad a răspuns:

Black Veil Brides ar trebui sa isi schimbe numele in Stupid Emo Brides.Iar Bullet for my valentine.Le doresc intoxicare cu monoxid de carbon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele dintre trupele mele preferate.
Ascult des BVB (până şi telefonul îmi sună cu o melodie de-a lor) şi Bullet For My Valentine, iar Asking Alexandria mai rar, dar tot îmi place :3

| 1DeadMemories a răspuns:

In acest sezon estival laughing))recunosc ca am ascultat putin Asking Alexandria.Norocul lor ca am fost captivata de imaginea baietilor.Vizionand mai multe clipuri am dat si de piese care suna bine.

| AsTheLove a răspuns:

Sunt cele mai tari trupe ale sezonului! Bravo ca le asculti! big grin

| GroanOfwinD a răspuns (pentru AsTheLove):

E pe sezoane aici, bă?

| AnotherNimrod a răspuns:

OK, fiecare cu gusturile lui... Toate mi se par foarte tari, mai ales BVB fiindca e una dintre primele mele trupe. OK, OK faceti-ma ''emolau'' si spuneti-mi ca nu stiu ce e muzica rock adevarata fiindca ascult BVB si alte trupe de genul. Dar pana la urma de ce vrei sa stii parerea altora? Asculti ce-ti place si am incheiat povestea... E adevarat, nu poti spune ca de exemplu, Bullet for my valentine se poate compara cu orice trupa. Dar sunt gusturile tale si nu te lasa influentat de altii!