| Eudaimonia a întrebat:

Ce parere aveti de trupa Bullet for my valentine si Black Veil Brides?

30 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Bullet for my valentine sunt suportabili, dar BVB...

| Wolfszeitt a răspuns:

BFMV e, cum s-a spus și mai sus, o trupă decentă, dar nu aș putea spune același lucru despre BVB. Înstrumentalul e banal, iar încercarea de screamo a lui Ballsack ăsta îmi zgârâie timpanele.

| Ballet a răspuns:

BFMV e ok, am ascultat cateva melodii. Cu siguranta sa iti placa toate melodiile de la o trupa de genu' e ciudat, deci pot sa ma declar multumita.
BvB nu-s genul meu si ma enerveaza fanii obsedati care nu au alte argumente decat ca cei din trupa arata bine ( ceea ce dupa parerea mea e o aberatie totala )

| thegatekeeper a răspuns:

Black Veil Brides nu imi plac deloc, dimpotriva, dar de la Bullet For My Valentine imi plac 2-3 melodii, desi "plac" e cam mult spus- le consider ascultabile, sa zic asa.

| FadetoBlack a răspuns:

Naşpa.

| Thunderstruck a răspuns:

Ma ajuta foarte mult sa-mi dau seama daca cineva e pokemon sau nu, deci am o parere buna.

| TeoPT a răspuns (pentru Thunderstruck):

Si daca cineva asculta BFMV si AC/DC, cum ne dam seama ce e?

| Thunderstruck a răspuns (pentru TeoPT):

Nu inteleg intrebarea ta, oricum, am inclus din neatentie si bfmv in aceeasi oala cu bvb, nu am nimic cu ai' care-asculta bfmv, instrumentalu e destul de calumea, dar bvb...

| kRedhead a răspuns:

BFMV e una din trupele mele favorite, au niste instrumentale grozave, dar BvB... nici nu o pot considera o trupa de -core. big grin Nu ii suport.

| Duucu a răspuns:

Amărăți...
Trăiască electronicele!

| patrick5 a răspuns (pentru Duucu):

Deci fii atent... acum ai venit si aici?

| Duucu a răspuns (pentru patrick5):

Hai că m-am plictisit.Ascult rock/metal de mult, dar nici măcar în playlist la mine nu ai vrut să te uiți...

| patrick5 a răspuns (pentru Duucu):

Pfuai... chiar nu am fost interesat, daca asa stau lucrurile ok, scuze, am fost cam nervos dar am o intrebare... de ce faci astfel de glume?

| Duucu a răspuns (pentru patrick5):

Îmi place să văd reacțiile oamenilor.
http://www.youtube.com/watch?v=LdRxXID_b28
Ascultam rock, beau o cafea și îmi bat joc de alții.

| patrick5 a răspuns (pentru Duucu):

Interesant... nu prea am mai vazut asa ceva, probabil faci asta din plictiseala :p

| Duucu a răspuns (pentru patrick5):

Îsta nu e motiv de lingușeală, tot la cuțite rămănem.

| patrick5 a răspuns (pentru Duucu):

Nici nu am vrut sa para... si sunt de acord, tot la cutite ramanem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Submediocre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bullet For My Valentine îmi plac foarte mult. Se află printre trupele mele favorite.
Nu îmi plac Black Veil Brides.

| svartirhimnar a răspuns:

Bvb îmi displac total.
Bullet for my Valentine nu ascult, am ascultat o singură dată şi mi-a plăcut doar instrumentalul, atât.

| FearOfTheDark a răspuns:

Bvb nu mi-a placut, iar BFMV chiar mi-a placut intr-o perioada. Temper temper e varza.

| MaskOfSanity a răspuns:

Neah. În niciun caz nu e pe placul meu niciuna dintre trupele astea, cu atât mai puţin BVB.

| Eudaimonia explică (pentru MaskOfSanity):

Dar u ce asculti?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Eudaimonia):

Lăutărească. Vrei şi tu?

| Eudaimonia explică (pentru MaskOfSanity):

Nu mersi...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Eudaimonia):

Nu ştii ce pierzi.
Aşa mă? Pentru tine, ce asculţi se împarte în -core şi muzică proastă?

| Eudaimonia explică:

Eu ascult si rock si elecronica ( Dubstep)...deci sunt intre ciocan si niovala si nu stiu care e mai buna...

| NeverSayNowXD a răspuns:

BVB- Ii ador. Trupa mea preferata. Ce pot sa mai zic... Nu inteleg ce nu le place celorlalti la ei...Versurile lor imi plac foarte mult, cel putin la mine se potrivesc unele melodii.
BMFV-Nu am ascultat, deci...

Tu ce parere ai despre ei?big grin

| Eudaimonia explică (pentru NeverSayNowXD):

Si eu ii ador si ma regasesc in fiecare melodie. Ma reprezinta si ma ajuta sa trec peste greutati smug. Cel putin asa simt.

| patrick5 a răspuns:

Bullet for my valentine consider ca e o trupa decenta, nimic mai mult, cat despre Black Veil Brides, nu imi place absolut deloc