| BiancaStefanescu a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia "Puya feat. Antonia-Hurricane"? Eu o ador!

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.
Este o melodie foarte frumoasa, care reflecta realitatea intr-un mod oarecum realist, dupa parerea mea.As asculta-o zile intregi, nu m-as plictisi de ea.Pur si simplu, cand o ascult ma regasesc in ea!
In fine, fiecare cu gusturile lui! Sa ai o seara frumoasa!happy

| PVAAVU a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Asta e o conceptie de rah*t, iar ideea ca reflecta realitatea e pe jumatate eronata, deoarece zice ca dragostea dispare, asta insemnand disparitia lumii cauzata de ura.Are ritm bun, dar pacat de versuri:TRANSMITE O STARE DE RAU, TRISTETE.

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu o stiu, dar dupa marii artisti pe care o canta nici nu vreau, probabil e o prostie.

| Thunderstruck a răspuns:

N-am curaj s-o incerc.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu cred că am auzit-o. Mi-aș vomita mațele cel mai probabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Am ajuns la morga.

| PVAAVU a răspuns (pentru Wøodenpints):

Uite-o aici.O sa fie exact cum ai spus tu:
http://www.youtube.com/watch?v=Dxk0f8uKHaI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e jenă şi să fiu curioasă cum sună. În ultimul hal a ajuns Puya ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spui de asta : http://www.youtube.com/watch?v=OI2COawqMJQ

Hell yeah Scorpions.

| Fantastic7 a răspuns:

şi-i aşeia? :o

| PVAAVU a răspuns (pentru Fantastic7):

Se zice si scrie corect „ce-i aceia", nu cum ai scris tu, ca un taran.

| PVAAVU a răspuns:

Consider ca melodia asta e una de rah*t, deoarece nu transmite in totalitate realitatea, si nici partile bune ale acesteia.Cat despre versuri, o parte din ele sunt eronate si lipsite de realism.Nu are pic de fantezie, speranta, vise implinite.Versurile transmit o stare de rau, tristete.
Asta-i parerea mea.Ai vrut opinii?:Ai una.

| Brofist a răspuns:

E frumoasa combinatia dintre Puya si Antonia, chiar canta bine impreuna.

| PVAAVU a răspuns (pentru Brofist):

Nu-i vorba de ritm, ci de versuri.