| Smiley a întrebat:

Voi ce parere aveti despre videoclipul lui Smiley-Dead Man Walking? Care dintre aparitiile artistilor v-a placut cel mai mult?happy

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
Clipul este drăguţ, aşa cum este şi melodia.sincer,o ador!
"Care dintre aparitiile artistilor v-a placut cel mai mult?"-nu pot spune că mi-a plăcut una în mod special.toate au fost deosebite.big grin

| MioaraParalescu a răspuns:

Super videoclipul chiar mi-a placut cum se pertec toti acolo si smiley canta si danseaza cu fetele alea, dupa aia celalalt smiley danseaza cu baietii, foarte reusit videoclipul.

| HermioneLove a răspuns:

Eu super tare melodia! love struck Eu o ador
Si imi plac cam toti cei care au aparut acolo! big grin

| 21ndstillachild a răspuns:

Nu prea ascult manele...

| atssuka a răspuns:

Pavel Bartos! este amuzant ^^

| Superba100 a răspuns:

E super muzica o ador.Cel mai mult mi-a placut de smiley