| CopiluNebunCuViseColorate a întrebat:

Andreea balan sau Tokio hotel?
stiu ca nu se compara.ca sunt genuri d muzica diferite dar vreau sa-mi spuneti c prefetari sa ascultati mai mult... votwinking

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Tokio Hotelhappy
Am fost fana, acum nu mai sunt dar muzica lor are ceva speciallove struck

11 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Tokio Hotel.

1.E o trupa straina (germana)

2.Sunt baieti (sau barbati...cum vrei u...laughing )

3.Imi place mai mult muzica lor decat a Andreei.

Sper ca te-am ajutatsmug

| Sოﺁℓε a răspuns:

Andreea Balan.

| crazycolor a răspuns:

Tokyo hotel 100% e trupa mea preferata

| RonoaZoro a răspuns:

Andreea balan

| lovelyii a răspuns:

Cu siguranta andreea balan big grin

Răspuns utilizator avertizat
| amaliax a răspuns:

Andreea balan ("evadez") si...hai sa fim seriosi, ascultam muzica doar pentru zgomot?! ce intelegeti voi din versurile in rusa a lu` tokyo-hotel?! in afara de taiatul venelor, mai invatam altceva?!

| Aliendina27 a răspuns (pentru amaliax):

In primul rand:Care zgomot?! Tu macar stii cat de sensibile sunt melodiile Tokio Hotel(MAREA majoritate)?! Si in al doilea rand e germana. Macar auzim altceva in afara de engleza. Si pentru intrebarea ta '' CE INTELEGETI VOI DIN VERSURILE IN RUSA A LU TOKYO HOTEL''(Am citat ca nu e corect scris). Eu vorbesc germana deci inteleg totul si pentru cei care nu vorbesc limba germana, Bill Kaulitz a decis sa scrie inca odata melodiile in engleza... In al treilea rand, ce legatura are Tokio Hotel cu taiatul venelor? Daca nu stii, nu mai zi. Si de la Andreea Balan ce invatam? Sa dam din fund. sad

| NumePublic_3226 a răspuns:

Aceasta este o întrebare de genul : Porcărie sau porcărie.

| blueorange1302 a răspuns:

Green Day

| ChOcHoLaT3 a răspuns:

Andreea balan-oops eroare