| skama a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum as putea sa pun negative pe o piesa, sau sa ma ajute cu un program pentru asa ceva, am mare nevoie!
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi windows movie maker, bagi piesa ta vezi bara aia sub ea bagi negativul si dai sasi salveze fisierul el se va salva ca video apoi descarci un convector si o transformi in mp3, daca nu reusesti da-mi neg si piesa

| skama explică (pentru anonim_4396):

Nu frate, eu spun, cum sa scot vocea dintr-o piesa, la asta ma refer, daca ma poti ajuta, te rrog mult. Mersi

| skama explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos, tutorialul video m-s ajutat foarte mult.
Pentru ajutorul acordat iti voi oferi funda big grin
Multumesc frumos!

| skama explică:

Nu frate,eu ma refeream la, cum scot vocea dintr-o piesa normala, sincer sunt habarnist la capitolele astea, si nu prea ma pricep la lucrurile astea straight face