| DANNY_6540 a întrebat:

Cine imi spune ceva rapperi sau trupe de rapperi care incep cu litera "c"?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@EnterSandman
@FucktheSystem

Greșiți. Acolo, adânc printre comerciali încă se păstrează frumusețea acestui gen de muzică prin formații/cântăreți precum Veritasaga, Eminem, 2pac Cumicu, Cunninlynguists, a1s Fangrynou apărut în industria muzicală)

Rap-ul este un gen de muzică foarte frumos, dacă este cântat cum trebuie. Din păcate, mai puțin de 10% din rap este agreabil. În rest, maneliști cocalari cum găsim la tot pasul.

Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

@EnterSandman, Oh și câtă dreptate ai.

| FucktheSystem a răspuns:

7h30, acum sincer singurul cantaret de rap care il respect este Eminem, nu imi place muzica lui dar este aceptabil. Eu practic nici nu numesc rap-ul muzica ci mai mult poezie.

| EnterSandman a răspuns:

Exista trupe de rapperi...eu stiam ca toti sunt comerciali si canta singuri straight face
Nam dreptate?

| dudutm a răspuns:

Cedry2k, c.r.t.z, Chimie, ctc, Carbon, Cabron.

| Hiroko a răspuns:

Camuflaj :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceza

| DANNY_6540 explică:

Sa fie rapperi sau trupe de rapperi americani care incep cu litera "c"

| UnaAlta a răspuns:

Cumicu