| AjLee a întrebat:

Cine imi poate spune cele mai multe nume care incep cu litera J?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Jane
Jacqueline
Jana
Janeta
Janina
Jasmina
Jazlynn
Jasmine
Jennifer
Jessica
Jeni
Jiana
Jolie
Jojo
Jodie
Joanna
Josefina
Julieta
Julie
Julienne
Junona
Justina
Justine

4 răspunsuri:
| LauriK_9092 a răspuns:

JaJack
Jakob
Jan
Je
Jean
Jeremy
Jo
Joe
Johann
Johannes
John
Johnny
Ju
Julio
Justin
Janis
Jayden
Jackson
Jaques
Juan
Jamal

| mariª a răspuns (pentru LauriK_9092):

Jun..jesùs, jelu..jota..ce lipseste..si inca mai sunt o gramadaaa

| Karakopodal a răspuns:

Jacqueline Jane Jana Jade Janeta Julieta Jeana Jasmine Jeni Jennifer Jeraldine Jeremaiah Justin Jesenia Jesusa Jezebel Jillian Joan Joanne Jo Jolie Jordan Jovana Jessica Jiselle Justine Jakob Jan Jhon Jhonny Julio Jack Jean Joel Jonathan Janis Jackson Jaques Jamal si atat stiu. happy

| BlackLadyR a răspuns:

Julia, Justinian, Justin, Jain, Jamila, Jana, Janette, Jaya, Jeanette, Jeni, Jennifer, Jenny, Jessie, Jia, Jimena, Joanna, Jody, Josephina, Juana, Judy, Juliana, Juliet, Jyotika, Jamal, Jameson, Joey, Joe, Jefferson, Julio, Jose.