| mada_4135 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un lucru.as vrea un program prin care sa arate muzia la status.am luat si HyperIm dar nu stiu nu mere pls lasati`mi id`urile voastre!

2 răspunsuri:
| デイダラくん a răspuns:

Intri pe yahoo messenger, acolo jos scrie plugin si dai pe add apoi dai add la foxyTunes si selectezi un player pe care asculti tu muzica respectiva si... voila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie doar sa pui link-ul cu melodia care o asculti la statut si atat si iti arata