| lykkeli a întrebat:

Sunt sigura ca ati vazut cu totii numarul de magicieni de la romanii au talent cu fata din cutie ce dispare.Am aflat ca unele persoane stiu cum se petrece acest lucru.As vrea sa fiu una dintre acele persoane cu orice pret.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Cryst a răspuns:

Te salut lykkeli, inainte de a-ti raspunde doresc sa-mi raspunzi si tu la intrebarea : de ce vrei sa stii ( cu orice pret )?

| lykkeli explică (pentru Cryst):

Ai primite mesajul meu?

| Cryst a răspuns:

Buna lykkeli, pentru minte ai nevoie de exercitii de gandire, pentru suflet ai nevoie de credinta, raspunsul nu te va face mai fericita, doar ati va schimba gandirea despre magicieni, nu mai convis, da-mi un raspuns plauzibil, sa pot antelege de ce vrei sa stii cum se face acest numar de magie.

| lykkeli explică (pentru Cryst):

Nu am cum sa explic altfel, sunt singura de raspunsul meu si pur si simplu vreau sa stiu. Vrei sa-mi spui sau nu?