| Cromasston a întrebat:

Cum pot sa reduc la tacere un jucator la jocul conquiztador? primul raspuns primeste fundisa!

Răspuns Câştigător
| εїз Ir εїз a răspuns:

Pai dai la acel jucator(cand joci), unde scrie punctajul(apesi acolo). Pe urma ai acolo o chestie mai lunga si iti arata mai jos niste cerculete cu mai multe chestii. Tu apesi pe ala cu niste buze/fata taiat/e.
Funda?

4 răspunsuri:
| Ganduri albe a răspuns:

Dai la profilul jucatorului si adugi la interzisi... Funda?

| Zero a răspuns:

Buna si tie, daca esti intr-un joc indiferent ca e de cucerire sau amicalbatting eyelashes si vrei sa il reduci, sunt la chatul din joc, 3 plicuri si trei bule din acelea, si tu poti da pe bula colorata specifica culorii jucatorului si nu il mai vezi cum vb big grin, dar trebuie sa fi op acolo ca sa il poti reduce la tacerehee hee, acum poti sa iy faci ce ti-am sp mai sus si scapi de el happy

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Click pe el şi îţi apare lângă vorbeşte, tăcut. Dai click pe tăcut şi e la reduşi la tăcere. Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Da click pe numele jucatorului si apoi pe butonul tacut.Nu iti va mai putea vorbi.