| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Dupa voi... Care e cea mai buna echipa din Europa si care va place cel mai mult? Ex: Echipa:Real Madrid, cel mai bun jucator de la echipa e "..." Primul raspuns primeste FUNDA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jose Mourinio

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru anonim_4396):

laughing))))) Jose Mourinho e antrenorlaughing)) ce? credeai ca e echipa?laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Normal ca e antrenor dar daca nu era el realul era varza, asa ca el este cel mai bun jucator!

| defapteunuexist a răspuns:

Urasc Barcelona, il urasc pe Messi si il urasc si pe Guardiola.Astia sunt carpele europei. Apropo mi-a placut faza aia cand practic Pepe si-a "sters" gheata pe mana lui Messi!

| raducebotari a răspuns:

Mie imi place barselona, cel mai bun jucator de la echipa e messi.

| luluta a răspuns:

Real Madriddddd!