| abc32d a întrebat:

Buna big grin
Cum se numeste melodia din reclama de la Orange, aia in care deseneaza toti pe cer? laughing Ceva cu umbrela. big grin
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cookie28 a răspuns:

Se numeste Read My mind si este cantata de The Killers uite si lickul :8 http://www.youtube.com/watch?v=zc8hbSM1zVo Funda? :o3 te rooog! :o3

10 răspunsuri:
| Anndi98 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum se numeste. Am auzit versurile si am zis ca le retin si o caut.De cand am auzit am zis in minte : sigur e the beatles. Si acum cand am vazut intrebarea ta am cautat.:)) Asta e melodia http://www.youtube.com/watch?v=DM2177pHMT0. funda? :D

| Anndi98 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum se numeste. Cand am auzit-o am zis ca retin versurile si o caut. O stiu dar.thinking nu imi vin acum versurile in cap.laughing Cand o gasesc te anunt. big grin Dar am impresia ca e the beatles. thinking

| Anndi98 a răspuns:

Ma rog e the baseballs.laughing

| alexs99 a răspuns:

Melodia din reclama de la Orange este ''The Baseballs - Umbrella''.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Este vorba despre melodia Read My Mind a formatiei The Killers. 
O zi buna,
Orange Helpers

| PVAAVU a răspuns (pentru OrangeHelper):

Atunci ma ajuti te rog? Cum se numeste melodia din reclama Orange, aia cu baschetbalistul?

| CuteCurly a răspuns:

Nu am fost atenta. Nu stiu daca s-a schimbat. Dar era odata asta Jason Mraz I'm Yours
Link :
http://www.youtube.com/watch?v=cl88QEll-Xc

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Read My mind si este cantata de The Killers

| abc32d explică:

Nu e I'm yours sau Umbrella, si Read my mind big grin mersi, JessieTheBelgianMalinois happy

| Cookie28 a răspuns (pentru abc32d):

Cu placere! happy Merci si eu pentru funda! happy puppy dog eyes