| damiancristina a întrebat:

da, stiu ca sunt de tot rasul, dar nu pot nicicum sa pun muzica pe ipod.Am un ipod apple touch de 8 gb si nu stiu cum sa procedez, metoda normala nu merge(adica conectez usb, dau copy la muzica si paste da nu vrea). ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Ai nevoie de programul iTunes. Numai cu programul asta poti pune muzica, aplicatii etc pe iPod. Il poti lua de aici :
http://www.apple.com/itunes/

| acblabla a răspuns:

Din cate stiu eu, iPod-urile nu suporta orice fel de format audio/video. Trebuie sa convertesti muzica in format AAC parca.
Anyway, ar trebui sa ai un program iTunes sau ceva de genu, care ar trebui sa faca toata treaba pentru tine.
Deasemenea, ai putea sa-l consulti si pe dl. Google. Da un search pe google: "cum pun muzica pe ipod" sau ceva de genu.
Sper sa reusesti!

| filex a răspuns:

Nu este ceva de ras. Cea cu copy si paste esti SINGURA metoda de a pune muzica pe ipod. Chiar nu imi dau seama ce ar putea avea. Iti pot sugera sa mergi de unde l-ai achizitinat si sa il lasi in garantie.