| ThinkDifferent a întrebat:

Am un iPod Touch 4g si as vrea sa stiu cum sa il conectez la internet prin cablul lui de date de pe pc-ul meu! Plzzz ajutati-ma. Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Vouge a răspuns:

Nu trebuie sa ai jailbreak neaparat pe ipod/iphone/ipad. Iti trebuie numai un router daca vrei fara calbu. Dar daca vrei prin cablu iti downloadezi tot ce vrei in itunes si apoi ii dai syncronyzewinking. Sper ca te-am ajutat big grin

| Kubiz a răspuns:

Ai nevoie de jailbreak pe ipod si poti urma acest tutorial http://forums.imore.com/......cable.html dar nu merita mai bine cumpari un router cu 50 lei