| Denisaaa26 a întrebat:

De cand ma stiu mi-am dorit un singur lucru : sa fiu cunoscuta de toti. sa fiu celebra.
Credeti ca as putea ajunge undeva? Cum?
P.S. Am talent la desen si dans ( Sunt abia la inceput in ambele categorii deci nu sunt chiar asa de buna ).

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Zi-mi si mie un dansator celebru.

| Wøodenpints a răspuns:

Abia ai început la ambele categorii, nu ești așa bună, dar tu deja te visezi celebră?
Dacă te-aș pune să-mi numești 2 oameni care sunt celebri din cauza dansului și a desenului fără internet în față, probabil n-ai ști să-mi zici.

| Duucu a răspuns:

Și mie, și mie!

| Inger0Cazut a răspuns:

Incearca la Romanii au talent sezonul 4, sau la Romania Danseaza...