| anonim_4396 a întrebat:

de curand am auzit o melodie si nu stiu cum se numeste stiu doar ca este cantata de o fata impletita in numeroase codite, are un videoclip superb cu ea cantand la pian + o parte in care este filmat intr-un autobuz si are un vers gen " A a a a a never..."

Ofer funda

Răspuns Câştigător
| madalina20000 a răspuns:

Lady Gaga-Bad Romance.......nustiu sigur poate e asta

| DianaGM a răspuns (pentru madalina20000):

Multumesc pentru raspuns dar nu, nu este cantata de Lady Gaga... :*

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Christina Aguilera-Your Body

| DianaGM a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

Imi pare rau dar stiu melodia "Christina Aguilera-Your Body" si nu nu este acesta melodia :* pe care eu inca o mai caut "crying