| djingeras a întrebat:

Buna dimineata TPUhappy azi vreau sa va pun o intrebare am pagina de radio de facboock dar nu stiu ce descriere sa pun la radio as dori idei de descriere pentru radio.app radio se numeste spice.as vrea o descriere frumoasa multumesc:*:* dau fundite

Răspuns Câştigător
| Ryssa a răspuns:

Pai,cum sa iti spun...In primul rand uitate la ''Rebela de la radio''.In al doilea rand ai putea sa spui cate ceva despre vacantele de vara, de scoala, de wikennduri, de calculatoare, deanimale...
Sper ca ti-am dat niste idei!