| nousername4875 a întrebat:

am o intrebare, am o pagina de facebook, si vreau sa scriu anunturi de pe pagina adica pagina se numeste Radio Patrik Fm si eu vreau cand scriu un anunt sa scriu de pe Radio Patrik Fm da nu sa scriu de pe contul facebook. Nu stiu daca ati inteles, da sper sa ma ajutati! dau funda!

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Vezi ca atunci cand esti pe contul tau de facebook pe mijloc sus scrie: Actualizeaza starea: "la ce te gandesti" scrie acolo si posteaza, si va aparea pe wall la prieteni happy

| nousername4875 explică:

@Damned da, asta stiu, dar eu am o pagina, si cand vreau sa scriu informatii despre pagina, pai acea informatie se scrie de pe contul meu si se duce la toti cei care au dat like, dar eu vreau sa scriu din numele paginii, nu de pe numele meu...