| andreiutzucu a întrebat:

Uitatzi am un telefon foarte bun de care m-am atasat parintzi au vrut sa imi cumpere iphone da nu am vrut, ce parere aveti eu zic ca imi place asta chiar daca ala este cu Tast scream si celelalte deci ce [)arere aveti?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca tu nu vrei atunci sa nu iti ia! pana la urma iphoneul e doar un telefon mai destept!, de banii pe care ii dau pe iphone ar putea sa iti ia un laptop! sau daca mai pun bani chiar in ipad, sau Samsung galaxy tab ( care e super big grin )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie touch-screenlaughing