| Adriuka a întrebat:

Este o melodie (pentru fanii k-pop, cred) cantata de u-kiss. Am vazut-o la TV. Inceputul era ceva gen: toata lumea face melodii cu versurile "la la la". Si au dat mai multe exemple, printre care si romani. Doar de Loredana am retinut-o. Va rog sa puneti link-ul aici. A, da! Daca va ajuta, melodia se numeste Believe. Primul are o FUNDITAA MAREE! big grin

3 răspunsuri:
| ViktorVictor a răspuns:

Tocmai ascultam : la la la, uitete aici http://www.kissfm.ro/fresh-top-40/

| KoreanGirl a răspuns:

Pe tine te interesează melodia cântată de trupa U-KISS, nu? Sper că nu am înţeles greşit...

Melodia este aceasta şi sincer eu o iubesc

| KoreanGirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=P_E0J2WIfw0

Uitasem link-ul. Sorry :]]