| myky16 a întrebat:

Buna:*:** este un lucru rau sa ascult muzica rock gen black veil brides sau fit for rivals

poate pare o intrebare cam aiurea dar vreau sa stiuhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Twix4Ever a răspuns:

Buna! Si eu m-am intrebat in anii trecuti acelasi lucru! Dar pentru mine, a asculta muzica rock nu inseamna a fi satanist sau slab de inger ...inseamna sa diversific genurile de muzica, sa ies din tipare, sa ma descarc fara sa incep sa plang, sau poate sa ma relaxez ....si chiar imi place Black Veil :X
Asa ca eu iti sugerez sa nu faci o drama din faptul ca asculti ce iti place! Sper ca te-am ajutat!:*

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Black Veil Brides nu sunt rock, sunt o poponareala extrema, de prost gust.Fit For Rivals nu stiu ce canta, sper sa nu fie doar vreun metalcore sau pseudo-hard-rock, ca asa ar da-o si ei in aripa dezgustatoare a rock-ului. E de rau sa asculti BVB, ca sunt jenanti, e putin spus jenanti. Dar daca asculti muzica rock-din aia buna, nu orice trupa comerciala de ghena-esti de apreciat, parerea mea, pentru ca e cel mai complex gen de muzica.Aici e muzica rock/metal, superioara, poate iti place: http://www.youtube.com/watch?v=qBoq6BOPaS0&feature=related

LE: Am cautat de Fit For Rivals; pentru o trupa anonima, nesemnata, sunt bunicei, dar per total sunt mediocri, mai ales ca ce vad la instrumentele lor a fost arhifolosit in genul asta de muzica, sunt aceleasi linii de chitara si bas, pe care le-am vazut la cel putin 10 trupe.Slabe alegeri ai mai facut si tu in materie de rock.

| Nolkyz a răspuns:

Este rău să asculţi black veil brides ştiind că există multe alte sute de formaţii muuuult mai bune.

| FloreaVicentiu97 a răspuns (pentru Nolkyz):

Cum ar fi smug?

| Nolkyz a răspuns (pentru FloreaVicentiu97):

Eh cojones, Tokio Hotel, cum adica cum ar fi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What?! Ce intrebare stupida! Cine poate hotari ce muzica ar trebui sa asculte cineva, si din ce punct de vedere o face? Din perspectiva mea (cel putin), muzica e o arta, iar arta inseamna exprimarea personalitatii (Nu stiu daca ai inteles ce vreau sa spun dar in fine). De ce sa asculti ce ar vrea altii sa asculti, sau sa asculti ceva doar pentru ca este la moda? Sincer, daca ai face asta nu ai avea personalitate. Parerea mea. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.winking