| Sasha_Pascu_1996 a întrebat:

Hei TPU happy
In scoala mea, de Craciun se fac cadouri. Diriga o zis sa ne facem si noi, dar doar pe clasa. Vreau sa le fac la doua fete. Ce credeti ca ar trebui sa le cumpar? Nu cred ca au nevoie de lucruri simbolice. Aveti ceva idei?

Dau funda celui mai folositor raspuns. happy

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Ai putea sa le cumperi cate o carte si cate o cutie de bomboane de ciocolata! Un cadou dragut, neutru si util!

| DoNotDisturbOnlyMusic a răspuns:

Cate o pereche de chiloti coloratiwinking

| Sasha_Pascu_1996 explică (pentru DoNotDisturbOnlyMusic):

Cel mai bun raspuns, te aplaud

| DoNotDisturbOnlyMusic a răspuns:

Cate un lantisor cu un,, T,, intors ( cu susul in jos ) te asigur ca o sa ramana uimitewinking