| Prietenoasa a întrebat:

Buna eu locuiesc in Miercurea Ciuc si maine ma duc la Brasov la romanian music awards si vreau sa stiu ce vedete vor fi acolo va rog sa imi ziceti.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Tu te duci la un concert, dar nu stii cine canta la acel concert? Epic straight face

| Fragile a răspuns:

Andra, Loredana, Deepcentral, Vunk şi Inna, Smiley, CRBL, Cabron, Ami, Antonia, Andreea Bănică, Elena Gheorghe, Alexandra Stan, Horia Brenciu, Voltaj, Puya, Grasu XXL, Lala Band, Fly project, Alex Velea, Ruby, Nicole Cherry, Anda Adam.

| Alexino2003 a răspuns:

Bună! Se pare că nu o să fie prea mulţi. Îţi recomand să te duci la Sibiu. Dar totuşi să îţi zic : Andra, Loredana, Deepcentral, Vunk şi Inna şi la Sibiu o să fie muuuult mai mulţi. ♥ Dar eu oricum nu mă duc. Sper că te-am ajutat. happy

| Alexino2003 a răspuns (pentru Alexino2003):

Stai, aucm văd, o să fie şi Smiley, CRBL, Cabron, Ami, Antonia, Andreea Bănică, Elena Gheorghe, Alexandra Stan, Horia Brenciu, Voltaj, Puya, Grasu XXL, Lala Band, Fly project, Alex Velea, Ruby, Nicole Cherry, Anda Adam. happy