| TheBleuFlower a întrebat:

Buna,
eu sunt o fana one direction :X ( il iubesc in special pe zayn malik love struck)
dar vreau sa stiu daca anul asta(2013) one direction o sa vina in Romania... cine imi da mai multe detalii ii dau funa

Răspuns Câştigător
| Uka07 a răspuns:

Anul acesta nu au concert planificat in Romania... :-\

19 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Muriti.

| TheBleuFlower explică (pentru Thunderstruck):

One Direction nu moare cand vor toti prostii rolling on the floor

| TheDifference a răspuns:

Doamne ajuta sa nu

| TheBleuFlower explică (pentru TheDifference):

Inchide gura ca intra tantarulwinking

| TheDifference a răspuns (pentru TheBleuFlower):

Inchide tu calculatorul si du-te inapoi la papusi laughing

| TheBleuFlower explică (pentru TheDifference):

Tantalaii nu ai ce cauta cu 1D rolling on the floor
numai prostii nu ii apreciaza...

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru TheBleuFlower):

Ești cam sigură pe tine, nu? Observ că ești o fană obsedată căreia nu-i pasă de părerile altora și se ceartă cu toți pentru o trupă de gay. Te-ai gândit că figuranții ăia habar nu au că exiști și oricum i-ar durea fix în cot de părerea ta. Sunt niște gay foarte comerciali pe care nu-i interesează decât banii, și știu că o să spui că vai nu e adevărat ei își iubesc fanii sau ceva de genu. Damn, get a life. Sunteți obsedate. Dacă ar fi să moară toți proștii, fanii 1D in frunte cu trupa ar muri 2 secunde mai târziu. Nu înțeleg ce vedeți la ei. Abia aștept să mă înjuri sau să-mi faci o compunere despre cât de minunați sunt acești gay, sau ambele, pentru că de altceva nu prea te duce capu'.

| Nucreeed a răspuns (pentru Iubitulmeuhusky):

Outfukingstanding!

| MaliciousDeath a răspuns (pentru TheBleuFlower):

Ba,doar pentru ca cineva nu apreciaza cacatul ala de trupa, asta nu inseamna ca trebuie' sa-l jignesti.

| TheBleuFlower explică (pentru MaliciousDeath):

NU... asta inseamna ca trebuie` sa te duci la desene animate rolling on the floor

| MaliciousDeath a răspuns (pentru TheBleuFlower):

Mda,ma asteptam sa raspunzi asa.Acum am toate motivele sa spun ca iti place sa mananci rahat, coprofoaga mica.Maturizare placuta.

| TheBleuFlower explică (pentru Iubitulmeuhusky):

Bune ca esti tu proastalaughing....eu aici am pus o intrebare pentru fganii 1d nu petru cei de la gradinita

| TheBleuFlower explică (pentru MaliciousDeath):

Nu trebuie sa iti jigneasca trupa... aste este o intrebare pentru fanii 1d

| TheBleuFlower explică (pentru MaliciousDeath):

Spor la mancat RAHAT

| MaliciousDeath a răspuns (pentru TheBleuFlower):

Pai asta e.Sunt destui care raspund off-topic la orice intrebare.Fiecare trupa are fani si "...hateri",mai ales 1D. Obisnuieste-te. Daca-i jignesti dai doar dovada de prostie...si cu asta am incheiat discutia cu tine, ca n-are rost.

| TheBleuFlower explică (pentru MaliciousDeath):

Si ei dau dovada de nesimtire... jignesc oameni 1d care nu au facut nimic

| moilolyta09 a răspuns (pentru Iubitulmeuhusky):

Adevarat.....in sfarsit cineva cu gandirea normala!

| moilolyta09 a răspuns (pentru TheBleuFlower):

Uniiiicooorrrn are o gandire perfect normala.Tu esti doar o fana obsedata.Deci...SHUT UP!

| MayMiruna a răspuns:

Am intrebat pe twitter si mi-au zis ca vor veni la Bucuresti de 3 iunie.