| TheDifference a întrebat:

Voi vedeti ce zice tipa asta de gradinita care pretinde ca stie muzica?

http://www.tpu.ro/......013-one_1/

Wtf is wrong with the people today?

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce sa mai spun, ca nu mai e nimic de zis. De la a-ti placea o trupa la a jigni pe oricine nu-i apreciaza e cale lunga. Dar gasim pe toate drumurile specimene de genul, din pacate.

| TheDifference explică (pentru TeoPT):

Pur si simplu daca cineva imi spune ca nu ii place rock-ul/metalul/hip hop-ul sau ce mai ascult eu, nu ii zic "esti un prost tu si tot neamu tau si toti carora nu le place''laughing) decat daca asculta manele, atunci poate ii zic laughing

| TeoPT a răspuns (pentru TheDifference):

Exact. Manelele sunt un caz special laughing

| Nucreeed a răspuns:

Fetele care asculta One Erection sunt la varsta varfului lor hormonal si de aia sunt atat de innebunite dupa ei...
Am auzit ca trupele astea de baieti sunt pentru fetele adolescente sau mai mici ceea ce este playboyul pentru baietii de aceeasi varsta=)
Le permite fetelor sa experimenteze si sa'si exprime sexualitatea intr'un mod fara riscuri si care in general este acceptat de societate.Pot chiar sa devina obsedate si incep sa aiba fantezii cu acesti tipi fara ca sa aiba de a face cu perspectiva unei relatii in viata reala.

| TheDifference explică (pentru Nucreeed):

Ajung de la varsta de 8 ani sa fie obsedate de aia, sa aiba fantezii cu ei rolling on the floor adica ce dracu asta chiar ar fi pedofilie laughing Macar de playboy nu face rost orice copil de clasa 1.

| TheStory a răspuns:

Se pare ca suntem din ce in ce mai tampiti.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Nu inteleg de ce va tot luati de unii care asculta o anumita muizca care voua nu va place? Fiecare e liber sa asculte ce vrea, daca ea vrea sa asculte one direction atunci e problema ei nu e nimeni in masura sa o judece... daca am asculta toti aceeasi muzica atunci ce ati mai zice? Pe cie ati mai critica? Ascultati voi muzica buna si pentru astia care nu asculta.

| TheDifference explică (pentru NoLiesJustLove):

Nu am nevoie sa critic, am nevoie sa nu fiu insultat impreuna cu alte peste 6 miliarde de oameni doar pentru ca nu ne place one direction.

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru TheDifference):

Nici mie nu imi place one direction da nu ma apuc sa zic ca sunt gay sau mai stiu eu ce cum fac unii....si nu te-am insultat

| TheDifference explică (pentru NoLiesJustLove):

Nu tu, ea. Si aia chiar sunt gay laughing

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru TheDifference):

Nu avem noi de unde sa stim daca sunt gay sau nu...da imi place cum gandestilaughing

| TheDifference explică (pentru NoLiesJustLove):

Ba avem, se vede laughing)

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru TheDifference):

Daca tu zici asa elaughing

| moilolyta09 a răspuns:

DISTRUSA! Ce pot sa zic?! E o cauza pierduta!

| OmuFoarfeca a răspuns:

Ce vrei frate asta e cool, la moda...in ziua de azi e la moda sa fii cat mai gay si sa asculti muzica de rahat...si din pacate c-am asa e pe tot globul