| Kraxy a întrebat:

Va plac manelele?
Sunt si manele frumoase nu?
EX: http://www.youtube.com/watch?v=WH_3mogP8TI
Cel mai explicit raspuns ia fundita;)

4 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Acum te intreb si eu:
AI mancat vreodata ciorba de peste? Iti place?
Pariu ca nu...cum Doamne iarta-ma sa-ti placa ceva "cantat" de unu' pe care'l cheama Salam?:|Si e imbracat...nu stai asa ca iti fac acu' portretu',fi atent:>
Bluza stramta(de "trening"),curea cu catarama Playboy(care se invarte:>)peste care atarna burta aia majestuasa, lant de rocker(mi-e mila de cei care poarta lanturi cu stil, inclusiv eu:(((freza de aia turtita cu tigaia si niste incaltari exraordinare din poiele de sarpe aurite.luate din taraba 3.Nu mai vorbesc de accesoriile absolut extraordinare.
Maneaua este gunoiul societatii, nu este muzica.nu o poti asculta ci doar o poti folosi pe post de lacasativ.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Iuuuliiia a răspuns:

Mie mi-au placut dar mai demult, pentru ca erau mult mai frumoase ca acum happy. Oricum, si acum sunt unele...dar nu Salam :-&

| MeGustaaa a răspuns:

Nu deoarece este o muzica amestecata de prost gust deseori dramatica la care participa numai oameni inculti cu 3 clase urasc manelele

| Kraxy explică:

Nici mie nu-mi place salamlaughing
Alea faine imi placlove struck.
La noi in clasa sunt 24 copii si din ei 18 adora manelele.