| hulkwirine a întrebat:

funda! dati-mi va rog citeva exemple de muzica dubtep cau rap sau mix pe care pot asculta in timpul antrenamentului! am nevoie de ceva care ridica adrenalinul!

1 răspuns:
| WeepOficial a răspuns:

Saluthappy iti voi da niste exemple de muzica dubstep... cauta pe youtube ukf dubstep si acolo este un canal denumit la fel cumuzica dubstep foarte buna iar in melodia "august" este un mix foarte bun happy Sper ca ti-am fost de ajutor, si sper ca o sa asculti melodiile mele de pe youtube happy /user/WeepOficial/videos mersi happy