| Babyk3yk3y a întrebat:

imi plac foarte tare manelele. si am vazut acum zilele astea la Taraf TV un clip. dar nu stiu cine cinta piesa. si nu stiu cum se numeste. si v-as ruga sa ma ajutati. cred ca piesa o kinta Nicolae Guta.nu tin minte cuvintele. dar va spun. despre ce merge vorba in clip. arata cum un baiat si o fata au sadit impreuna un tradnafir ( o floare) si se sarutau. si mai departe. arata cum baiatul. "fumeaza" la fereastra. unde este si trandafirul. si se uita in acelasi timp pe geam. si deparca se vede pe el cu prietena lui... si piesa nu e noua. cred ca este cam din 2008-2009. va ro0g frumos ajutati-ma. caut piesa asta de vreo saptamana si ceva. si nimic rezultate. dau fundita. promit! Vam pupaT.

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Brrrrrr, manele. Ca o inghetata pe timp de iarna.
Manelisti sunt semi-analfabeti. Dovada? Ridicati putin mai sus.

| Loly a răspuns:

Nicolae Guta-mi-ai lasat o floare`n glastra
http://www.trilulilu.ro/znakke007/506104f5ffe600

asta e? Sper ca te-am ajutat. pupici:*

| blondy14 a răspuns:

Aceasta este melodia http://www.youtube.com/watch?v=sy-RhLPRArc nicolae guta mi-ai lasat o floare

| Peto a răspuns:

Nicolae guta -mi-ai lasat o floare. asta ii cumva? ca nu-i asa noua. alta nu mai stiu.

| Peto a răspuns:

Sau mi-ai lasat o floare albastra. guta