| anonim_4396 a întrebat:

imi spune si mie cineva cum pot sa imi pun muzica de pe winap la statusul de pe mess, sa vada toti ce asc eu?sad

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Pentru ce sa vada toti ce asculti tu?
Pe cine crezi ca intereseaza?
Sau pe cine crezi ca uimesti?

Búscate la vida!

| oAlin a răspuns:

Buna!
Pai sunt multe programele prin care poti sa-ti afisezi melodia pe care o asculti la winamp la status pe mess tongue. Iti dau un exemplu de program Y! Status Revolution dar sa stii ca vei gasi si altele poti cauta pe googletongue

| KiduScene a răspuns:

Da'mi add pe idul no_sw3ar95
si o sa iti dau eu program si o sa iti explic si ce si cum sa faci